De LTA methode is een techniek waarmee duizenden zaken kunnen verholpen worden waarvoor er tot nu toe geen oplossing bestaat. De LTA methode is een paranormale techniek waarbij mensen op afstand behandeld worden.
Voor info over de LTA methode lees deze website.
.
.
De opleiding in de LTA therapie is jammer genoeg een lange weg. Het is echter heel belangrijk dat deze techniek over de wereld verspreid wordt. Want indien deze methode op grote schaal zou toegepast worden, zouden we echt iets kunnen doen aan de ellende in de wereld. De LTA methode kan ingrijpen op ongeveer alles wat kan misgaan in het leven. Hiermee bedoel ik persoonlijkheid, gezondheid, omstandigheden, talenten.
Waar de LTA methode niet kan op ingrijpen is: ziektes veroorzaakt door micro-organismen, letsels, genetisch bepaalde ziektes. Maar de LTA methode kan wel voor een hogere weerstand zorgen tegen micro-organismes en voorkomen dat zich letsels of breuken voordoen.
Bij mensen die intensief met de LTA therapie behandeld worden, worden allerlei patronen afgebroken, waar men ook voor in therapie komt. Ook als men in therapie komt met als doel opleiding, worden allerlei patronen in het onderbewustzijn aangepakt. Men bereikt dus niet alleen dat men de LTA therapie beheerst, men bekomt ook alle veranderingen die bij de LTA therapie horen.
Ook iemand die therapeut wil worden, kan alleen verder zodra hij of zij op verschillende mensen tegelijk kan werken; en kan zijn of haar niveau opdrijven door een aantal jaren intensief zichzelf te behandelen, vooraleer hij of zij zich vestigt als therapeut. Echter, hoe langer iemand therapie krijgt van mij, hoe sneller het niveau zal stijgen.
Voor toch een aantal mensen is het mogelijk om op korte termijn de eerste stapjes te zetten naar het kunnen waarnemen van deeltjes van het onderbewustzijn (patronen). Dit zowel bij zichzelf als bij een ander.
Eén op drie mensen kan onder mijn begeleiding en zonder voorafgaande therapie, de locatie vinden waar een negatief gevoel of idee is opgeslagen in of rond het lichaam. Hij/zij kan daarna op die locatie een vorm waarnemen en ideeën, gevoelens, beelden in die vormen waarnemen, en leren hoe deze zaken te vernietigen. Als iemand dat kan, kan hij/zij ook onmiddellijk op afstand werken, zowel voor zichzelf als voor een ander. Dit betreft dan wel nog een beperkt niveau.
Zodra iemand dit kan is het meteen een stuk duidelijker en reëler voor hem of haar wat we met de LTA therapie doen.
Zodra iemand patronen kan waarnemen zijn er ook individuele uren bij mij nodig voor het aanleren van technieken ( waarnemen + breken van patronen, leren op afstand werken, waarnemen van zielen, waarnemen van deelzielen, waarnemen van energieën, diepte van tijden aanvoelen, regressietherapie, op verschillende mensen tegelijk werken e.a.).
De opleiding in de LTA therapie is onbetaalbaar in waarde!!
.
